"İnsanın en zayıf anı, kendini en güçlü hissettiği andır."

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(18.06.2016) TRANSFER HABERLERİ
(Okunma: 461)
18-06-2016, Saat: 21:33
Bir süredir Dortmund'dan ayrılmak istediği konuşulan Mkhitaryan'ın menajeri Mino Raiola: "Henrikh, Manchester United'a gitmek istiyor. Bu konuyla alakalı Dortmund'la görüşme halindeyiz."

Raiola: "Bir çözüm bulmaya çalışıyoruz. Henrikh transferin hemen olmasını istiyor, Dortmund da durumun farkında."

Lukas Podolski: "Galatasaray'da çok mutluyum ve önümüzdeki sezon da oradayım. Ayrılma niyetim yok."

Neymar'ın menajeri Riberio: "Neymar'ı satın almak isteyen 3 dev kulüp var, yaklaşık 150 Milyon Euroluk serbest kalma bedelini ödemeye hazırlar.

Mario Balotelli'nin menajeri Mino Raiola : "Oyuncumu Beşiktaş'a teklif ettim ve yanıt bekliyorum. Olumlu yanıt vereceklerine inanıyorum. Hatta daha da iddialı konuşalım, ben bu transferin olma olasılığını %100 görüyorum"

The times kaynaklı habere göre İngiliz ekibi Southampton, Ronald Koeman'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Fenerbahçeli Vitor Pereira'yı getirmek istiyor. 

Sky Sports kaynaklı habere göre Valencia, Chelsea'nin Portekizli orta saha oyuncdu Andre Gomes için yaptığı 40 milyon euro teklifi geri çevirdi. Andre gomes bu seazon çok iyi bir performans sergilemişti.

Marca Gazetesi'nin haberine göre Atletico Madrid teknik direktörü Diego Simeone, muhteşem bir sezonu geride bırakan Napoli'li forvetGonzalo Higuain'i takımda görmek istiyor. 

Bild Gazetesi'nin haberine göre Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho, Wolfsburg'un Alman yıldızı Julian Draxler'i kadrosunda görmek istiyor. İngiliz devi, bu transfer için 30 milyon euro gözden çıkarttı. 

İddalara göre Belçika Ligi ekiplerinden Oostende'de forma giyen 22 yaşındaki Belçikalı sol bek Jordan Lukaku için Beşiktaş,Galatasaray ve Fenerbahçe devreye girdi.

Leicester City'nin başkan yardımcısı, Arsenal'ın ısrarlı tekliflerine rağmen Vardy'nin takımda kalacağını açıkladı.

Corriere dello Sport'ta yer alan habere göre, Juventus, Bonucci'yi kadroda tutma umutlarını iyice kaybetti ve sözleşmesi 2020'de bitecek olan 29 yaşındkai oyuncu için 60 milyon euroluk bir bonservis bedeli belirledi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar
  (20.06.2016) TRANSFER DIŞI HABERLER S©o®PioN
  (20.06.2016) TRANSFER HABERLERİ S©o®PioN
  (19.06.2016) TRANSFER DIŞI HABERLER S©o®PioN
  (19.06.2016) TRANSFER HABERLERİ S©o®PioN
  (18.06.2016) TRANSFER DIŞI HABERLER S©o®PioN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 25-09-2017, 17:59