"Medeniyet yolunda başarı, yenileşmeye bağlıdır."

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Team Forum Yasakları ve Cezaları
(Okunma: 4640)
28-05-2016, Saat: 09:50
#1
logo.png

Forumdaki tüm üyeler bu konuyu okumalıdır, okumak zorundadır.Aynı durum forum kuralları konusu içinde geçerlidir.Yasaklanırsanız yok ben neden yasaklandım, ne ettim gibi şeyler demeyin.

One Team Forum kuralları: http://forum.one-teams.com/Konu-Forum-Kurallari

1) Bir kişi sadece bir hesap kullanabilir.İki veya daha fazla hesap açılması durumunda açılan hesaplar süresiz yasaklanır.Tekrarında ilk hesapta süresiz yasaklanır.

2) Dil, din, ırk, renk, cinsiyet, siyasi düşünce ve felsefi inanç benzeri sebeplerle ayrımcılığa neden olabilecek mesajların gönderimi yasaktır.

3) "Eline sağlık, teşekkürler, çok güzel olmuş" gibi kelimeleri kullanarak bot gibi ard arda mesaj kasmak kesinlikle yasaktır.

4) Geliştiricilere sürekli soru sormak(özellikle ne zaman gelecek gibisinden), rom için baskı yapmak yasaktır.

5) Forum içinde kişisel tartışmalar veya kavgalar yasaktır.Bu tip tartışmalarınızı özel mesajlarla veya farklı bir platformda gerçekleştirin.

6) Forumda önceden aynı cihaz için varolan bir romun veya benzeri bir romun, rom sahibinden izin alınmadan paylaşılması yasaktır.

7) Forum içinde küfür,argo ve benzeri şeylerin kullanımı yasaktır.Kullananlar uyarı olmaksızın 3 gün forumdan uzaklaştırılacaktır.

8) Farklı platform veya forumların reklamını yapmak kesinlikle yasaktır.Reklam yapan hesaplara süresiz ceza verilir.

9) Hakaret, tehdit, yasadışı eylem veya iftira içeren mesajlar, avatarlar veya imzalar kesinlikle yasaktır.

10) Bütün harfleri büyük yazmak bağırmak anlamına geldiğinden yasaktır.

11) Aynı konunun iki defa açılması yasaktır, ayrıca konuların yanlış bölümde açılması yasaktır.Tekrarında kullanıcı uyarılır, üçüncü seferde hesap kısa süreliğine yasaklanır.

12) Bir konuya yazılan mesajlar konunun amacına göre yazılmalıdır yani bir telefon konusunda bilgisayar ile ilgili mesaj yazamazsınız.

13) Cinsellik, pornografi içeren mesaj, nick, avatar veya imzalar kesinlikle yasaktır.

14) Forumdaki özel mesajların veya özel hayatın gizliliğini ihlal eden mesajların kişinin izni olmadan paylaşılması yasaktır.

15) Özel durumlar haricinde adres, telefon numarası, email adresi gibi kişisel bilgilerin paylaşılması yasaktır.

16) Forumdaki herhangi bir yetkilinin ismini, nickini, avatarını veya imzasını izin almadan kullanmak veya taklit etmek yasaktır.İsim veya nicki taklit eden hesaplar süresiz, avatar veya imza taklit eden hesaplar 3 gün yasaklanır, gereken durumlarda avatar/imza askıya alınır.

17) Forumdan uzaklaştırılan bir üyenin mesajlarını onun yerine yazmak yasaktır.Bu cezanın amacı yasaklanan kişinin forumdakini etkinliğini tamamen durdurmaktır.

18) Yöneticiler tarafından konularınıza verilen uyarılara konu içerinde yanıt vermek yasaktır.İlgili yöneticiye özel mesaj atılarak yanıt verilebilir.

19) Buranın bir paylaşım platformu olduğu unutulmamalı ve Türkçe ona göre kullanılmalıdır.Anlaşılamayan şekilde yazılan mesajlar silinir, tekrarında kullanıcıya uyarı puanı verilir.

20) Foruma üye kullanıcılar bütün forum kurallarını ve cezalarını kabul etmiş sayılır.Forum yönetimi bu kuralları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.
Son Düzenleme: 28-05-2016, Saat: 10:06, Düzenleyen: Wzedlare


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar
  One Team Resmi Facebook Grubu Rygebin
  Forum İçi Konuşulmayacak Hususlar Rygebin
  Forum Kuralları RygebinKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 17-10-2017, 01:16