"Davranışlar herkesin kendini seyrettiği bir aynadır."

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 5 Oy - Ortalama: 2,4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nougat Samsung Galaxy Rom for GM 4G V1
(Okunma: 8360)
12-10-2017, Saat: 20:43
(12-10-2017, Saat: 19:30)fzgullu Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geri yüklenecek bölümler seçilmesi diye hata veriyor acil yardım lütfen..

Aldığınız hatayı detaylı şekilde anlatabilirmisiniz? Bir şey anlamadım.
Sher0 Kullanıcısının İmzası Sonsuza Dek ADALET,Sonsuza Dek Hürriyet...
13-10-2017, Saat: 21:06
(12-10-2017, Saat: 20:43)Sher0 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-10-2017, Saat: 19:30)fzgullu Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geri yüklenecek bölümler seçilmesi diye hata veriyor acil yardım lütfen..

Aldığınız hatayı detaylı şekilde anlatabilirmisiniz? Bir şey anlamadım.

İndirdigim dosyayi klasore cikardim trwp backup olan klasore kopyaladim sonra konunun basindq dediginiz gibi telefonu trwp de başlattim wipe dalvic islemlerini yaptim geri trwp ana ekrana geldim restoreye girdim rom klasörünü seçip alttaki cubugu kaydir sistemi yeniden baslat deniliyor konuda ya ben orda rom klasorunu secince geri yüklenwcek bölumleri seçin diyor yukleme başarisiz oluyor bunu nasil halledebilirim? ilginize tesekkur ederim iyi forumlar
13-10-2017, Saat: 21:51
(13-10-2017, Saat: 21:06)fzgullu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-10-2017, Saat: 20:43)Sher0 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aldığınız hatayı detaylı şekilde anlatabilirmisiniz? Bir şey anlamadım.

İndirdigim dosyayi klasore cikardim trwp backup olan klasore kopyaladim sonra konunun basindq dediginiz gibi telefonu trwp de başlattim wipe dalvic islemlerini yaptim geri trwp ana ekrana geldim restoreye girdim rom klasörünü seçip alttaki cubugu kaydir sistemi yeniden baslat deniliyor konuda ya ben orda rom klasorunu secince geri yüklenwcek bölumleri seçin diyor yukleme başarisiz oluyor bunu nasil halledebilirim? ilginize tesekkur ederim iyi forumlar

Rom hatali yada eksik inmis olabilir. Tekrar indirin olmazsa baska bir twrp ile deneyin twrp seed 3.1.0.0 onerimdir
Sher0 Kullanıcısının İmzası Sonsuza Dek ADALET,Sonsuza Dek Hürriyet...
Dün, Saat: 12:20
Miui romda bu sim hatasini aliyordum cıyanogen bey fix yapip atmisti sağolsun ayni fixi buna uygulasam olurmu ? Dosyayi yuklesem konuya eklermisiniz yada build propta bazen o satir olmuyor yada editleyip romu yukleyince sorun cikabiliyor bootlogoda yeniden baslama sorunu olmustu bende cıyanigen bey yardımcı olmustu
https://drive.google.com/file/d/0B5ZMW9g...d1S2c/view
dosya bu hocam
10 saat önce
Hocam ellerinize sağlık çok sevdiğim ve istediğim arayuz gm 4g de kullanma imkanı buldum geri yüklenecek bölümleri secin diye hata veriyordu önerinizle düzelttim az önce kurdum ilk deneyimlerini sizlerle paylaşacağım inşallah ellerinize sağlık tekrardan hocam iyi forumlar...

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 17-10-2017, 00:58